063 372 30 74

Ласкаво просимо до Автосервісу "PROM"

Ми пропонуємо повний спектр послуг для вашого автомобіля, забезпечуючи надійність, безпеку та комфорт на дорозі. Ось що ми можемо запропонувати:

 Шиномонтаж "Нові будинки" у Харкові:
Наші досвідчені майстри професійно замінять та збалансують ваші шини, забезпечуючи плавний та безпечний рух на будь-якому типі дорожнього покриття.

 Заправка авто кондиціонерів у Харкові:
Не зазнайте спеки в салоні вашого автомобіля! Ми проведемо якісну діагностику та заправку кондиціонера, щоб ви знову могли насолоджуватися прохолодою у спекотні дні.

 Авто зварювання у Харкові:
Наша професійна команда фахівців здійснить зварювальні роботи будь-якої складності, відновивши цілісність кузова та інших металевих деталей вашого автомобіля.

 Заміна олії АКПП у Харкові:
Підтримуйте надійність та продуктивність вашої трансмісії з регулярною заміною масла в автоматичній коробці передач. Наші фахівці забезпечать правильну заміну олії для довговічності вашої АКПП.

 Встановлення ГБО:
Хочете заощаджувати на паливі та зробити свій автомобіль більш екологічно чистим? Ми пропонуємо професійну установку газобалонного обладнання, забезпечуючи ефективність та безпеку.

 Обробка днища у Харкові:
Запобігайте корозії та пошкодженню днища вашого автомобіля за допомогою нашої професійної обробки. Ми застосовуємо захисне покриття для довговічності та збереження цілісності вашого автомобіля.

 Чистка бензинових форсунок у Харкові:
Підтримуйте оптимальну продуктивність двигуна з регулярним чищенням бензинових форсунок. Наші фахівці проведуть ретельну діагностику та очищення для максимальної ефективності вашого двигуна.

Не відкладайте турботу про ваш автомобіль на потім. Відвідайте нас сьогодні та довірте нам турботу про ваш автомобіль. Автосервіс "ПРОМ" – ваш надійний партнер на дорозі!