СТО У ХАРКІВІ - "PROM"

tel  063 372 30 74

АВТОСЕРВІС У ХАРКІВІ

На нашій Станції Технічного Обслуговування ваш автомобіль отримає якісну діагностику, виявлення проблеми, що є головним фактором у будь-якому авторемонті, а також її усунення.

Висока кваліфікація наших майстрів, це запорука Вашого успіху!

При поломці транспорту автовласники звертаються до спеціальних організацій, які займаються усуненням несправностей, оглядом та заміною всіх запчастин. Такі компанії називають автосервісами чи СТО. Вони набули широкого поширення, оскільки надають широкий спектр послуг з ремонту авто.

Будь-які СТО відрізняються один від одного такими ознаками:

 • якістю виконуваних робіт;
 • прейскурант;
 • спеціалізованим обладнанням;
 • перелік послуг.

Автосервіси виконують заміну різних автомобільних комплектуючих, здійснюють технічний огляд, усунення несправностей та інші види робіт, що забезпечують стабільне функціонування машини. У деяких таких компаніях навіть передбачені послуги автомийки та чищення салону.

У штаті автомайстерень, як правило, знаходяться люди, які мають відповідну кваліфікацію. Завдяки цьому такі компанії надають якісні послуги, що забезпечують відмінну репутацію та стабільний приплив клієнтів.

"Prom" – перевірене СТО у Харкові,
яке якісно та своєчасно виконує

 • обслуговування кліматичних систем;
 • ремонт двигунів (ДВЗ);
 • ремонт ходової, підвіски;
 • автоелектричні роботи (автоелектрик);
 • фарбування автомобіля;
 • зварювальні роботи;
 • рихтувальні роботи;
 • обробку днища;
 • монтаж та обслуговування ГБО.

Послуги надають висококваліфіковані співробітники, за плечима яких спеціальні знання та колосальний стаж роботи.

Як вибрати автосервіс?

Клієнти СТО найбільше цінують досвід співробітників та комплексний підхід до вирішення проблем, а також гарантію того, що ця несправність не з'явиться знову. Однак вибирають автосервіс ще й за іншими параметрами. Зокрема слід оцінити:

 1. Телефонні контакти зі співробітниками
  Можна зателефонувати до компанії, щоб дізнатися, як здійснюється запис, і проаналізувати таким чином якість розмови з потенційним клієнтом.
 2. Майстерне та оглядове вікно
  Це потрібно зробити, щоб переконатися в наявності необхідного обладнання та передбаченого місця у приміщенні. Також під час відвідування можна отримати прайс на послуги компанії.
 3. Наявність власного складу запчастин
  Це важливо, коли немає часу на те, щоб самостійно шукати запчастини.
 4. Відгуки автомобілістів про роботу цього сервісу
  Якщо думки користувачів позитивні, то вони не завжди правдиві. Також слід враховувати, що не всім подобається, навіть деякі дрібниці не влаштовують клієнтів.

У перевіреній автомайстерні, такій як "Prom", завжди є все необхідне для якісного обслуговування клієнтів. Компанія завжди прислухається до думки автолюбителів та покращує сервіс.

Автосервіс "Prom": чому варто звернутися?

Будь-який транспортний засіб є важливим для власника. Команда нашого СТО у Харкові це чудово розуміє, тому якісно та вчасно виконує все необхідне для забезпечення стабільної роботи авто.

Наші головні переваги:

Дослідні співробітники в штаті, які можуть усунути навіть найскладніші поломки. Вони працюють з різними моделями та марками вже багато років.

Якість виконуваних робіт. Команда професіоналів гарантує, що проблеми будуть усунені і більше не виникнуть.

Доступність. У нас лояльні ціни, тому обслуговувати та ремонтувати своє авто можуть клієнти з різним рівнем доходу.

Наша компанія надає максимально зручний та необхідний спектр послуг кожному власнику автомобіля. Запорука «здоров'я» кожної машини – її правильне та якісне технічне обслуговування та своєчасне усунення несправностей. І ми готові надати це всім клієнтам!

СТО "PROM" У ХАРКІВІ

НАШ ДОСВІД - ЦЕ ВАША ВИГОДА!

СТО "Пром" - це проект автосервісу в Харкові з максимально зручним та необхідним набором послуг для кожного автомобіліста.

Ми цінуємо Ваші відгуки, бути корисними це головний Наш пріоритет.