Шиномонтаж та балансування в Харкові.

Шиномонтаж tel 063 372 30 74

 Шиномонтаж цена харьков

Мінімум двічі на рік автовласникам потрібна сезонна зміна шин, а іноді звертатися в сервіс доводиться через поломки або для підкачування та перевірки шин. Тому краще вибрати «свою» майстерню, якій можна довіряти. У Харкові одна з найпопулярніших – Prom City.

Повний спектр шиномонтажних робіт

Prom City забезпечить вашому авто якісне обслуговування. Ми пропонуємо такі послуги:

 • Сезонна заміна гуми. Згідно з рекомендаціями виробників потрібно міняти літню гуму на зимову, якщо протягом тижня температура тримається на рівні -7˚С. І навпаки – зимову на літню при потеплінні до +7? Так гума прослужить довше, а їздити на авто буде безпечніше.
 • Балансування коліс. Дозволяє рівномірно розподілити вагу колеса по колу – ваша машина їхатиме плавно і без вібрації.
 • Заміна зношених шин. Рекомендуємо змінювати шини, які прослужили понад п'ять років та регулярно перевіряти глибину протектора. На «лисій» гумі небезпечно їздити навіть улітку.
 • Ремонт бічних порізів. Відновлюємо герметичність холодним та гарячим способом.
 • Прокат дисків. Деформація може статися внаслідок удару об бордюр або попадання до ями. Ми вирівняємо диски на спеціальному верстаті.
 • Підбір та перевірка гуми під вимоги виробника авто. Усі чотири шини повинні мати однаковий індекс навантаження та типорозмір. Рекомендуємо проводити заміну всіх чотирьох покришок одночасно.
 • Зварювання аргоном легкосплавних дисків. Такі диски виготовляються з легких та міцних алюмінієвих сплавів, проте це пластичний матеріал. На ньому може утворитися тріщина або розрив від удару, а за допомогою аргонового зварювання ми відновимо його цілісність.

Додаткові послуги шиномонтажу "НОВІ БУДИНКІ"

Також пропонуємо накачування шин азотом, утилізацію старих коліс, перевірку тиску в шинах, встановлення датчиків TPMS та колісних ковпачків, різний дрібний ремонт.

Як виконується правильний шиномонтаж

Це процес, який вимагає уваги до деталей та професійних навичок, адже від якості робіт залежатиме безпека та комфорт ваших поїздок. Спочатку машина піднімається домкратом з одного боку зі зняттям колеса. Майстер ретельно очистить його від бруду та пилу, щоб ви не забруднили багажник при транспортуванні гуми. Стара покришка акуратно знімається з диска на шиномонтажному верстаті, нова перевіряється з внутрішньої сторони на наявність пошкоджень та сторонніх предметів.

Далі майстер встановлює сезонну гуму на диск, змінює вентиль та виконує балансування для рівномірного зносу шин та комфортного водіння. Після цього можна встановити колесо назад, гайки або болти спочатку наживаються вручну, а потім закручуються спеціальним інструментом. Затягування гайок перевіряється динамометричним ключем.

Як часто потрібно відвідувати шиномонтаж

Крім обов'язкових щосезонних замін гуми рекомендуємо приїжджати до нас після довгої їзди ґрунтовою та розбитою дорогою. Також потрібно періодично перевіряти тиск у шинах та підкачувати колеса, або вчасно реагувати на оповіщення електроніки автомобіля про низький тиск.

Ціна шиномонтажу

Вартість шиномонтажу залежатиме від типу та розміру шин, кількості послуг. Ми маємо знижки для постійних клієнтів і на великі обсяги робіт. Телефонуйте або пишіть нам – проконсультуємо, порахуємо точну ціну для вашого авто.

Якісний шиномонтаж у Харкові

Шиномонтаж Нові Будинкі – це команда спеціалістів із великим досвідом роботи. Ми займаємося ремонтом та обслуговуванням будь-яких автомобілів та гарантуємо своїм клієнтам:

 • професійний підхід та висока якість робіт;
 • використання сучасного обладнання;
 • вигідні ціни на всі послуги;
 • швидкий та акуратний шиномонтаж.

Наші фахівці дадуть відповіді на всі питання, допоможуть вибрати гуму і допоможуть у будь-якій ситуації. Ваш автомобіль заслуговує на кращий догляд. Звертайтесь!

 

 

Новое в блоге

Последние новости